طراحی سایت

تاسیسات 505ری

1 ماه قبل در تهران ، شهرری
    خیاباندولت آباد فلکه سوم خیابان بهشتی پلاک 49
    شهرشهرری
    استانتهران
    CountryIran

تاسیسات 505ری

 تنها نماینده رسمی بوتان و آیو در دولت آباد تاسیسات 505ری با مدیریت آقای وصالی ازاین فروشگاه دیدن و معتبر خرید کنید.در حال حاضر در دنیا در ساختمان ها با سیستم های گرمایشی و سرمایش مختلفی شرایط مناسب  وآسایش و رفاه را برای زندگی فراهم میکنند.

تاسیسات گرمایشی و سرمایشی فقط برای منازل کاربرد ندارد بلکه در تمامی مکان مسکونی مانند هتل ها ،خانه ،آسمان خراش ها ،آپارتمانها ،ساختمان های تجاری ،فروشگاهای تجاری،بیمارستان ها و درمانگاه هانیز مورد استفاده و توجه هست. سیستم سرمایشی میتواند هوای محیط راخنک و مطبوع کندکه این تاسیسات میتواند به واسطه آب سردویا سیال سرد میشوند.این مراحل در مکان هایی خارج از محوده آپارتمان ها تولید میشود و به بخش های مختلف ساختمان ارسال میشود،کولرهای گازی ویا اسپیلت که باید به صورت شخصی خریداری شود،و در منازل نصب میشود و هوای سرد را در همان نقطه تولید میکنند.تاسیسات گرمایشی یک سیستم به روز برای استفاده از تولید انرژی و گرما درمنزل،آپارتمان و دیگر موارد مشابه است،تاسیسات گرمایشی می تواند به بهترین حالت ممکن درجه هوارا کنترل کند .
تاسیسات گرمایشی و سرمایشی در حال حاضر با کیفیت بسیار بالا است و در هوای بسیارسرد و گرم نیز میتوانند هوای متعادل به وجود بیاورند.تاسیسات شامل مورد هایی مثل شوفاژ،آبگرمکن،بخاری های گازی،فن کویل ،رادیاتور،موتورخانه و…  هست.در بیشتر خانه های شخصی و آپارتمانی عمومی از شوفاژ که یک سیستم گرمایشی مرکزی به حساب می اینداستفاده میشود.پرکاربرد ترین تاسیسات ساختمان چیست؟تاسیسات دارای انواع بسیار زیادو مختلفی هستند که براساس نیاز ساختمان مورد استفاده قرار میگیرندکه در اینجا به اختصار برای شما نام میبریم.1. سرمایش از سقف،2.سرمایش ازکف،3. سرمایش خورشیدی ،4. گرمایش از سقف،5.گرمایش از کف،6.گرمایش خورشیدی ،7.رادیاتورها ، 8.اسپیلت ها ،9. چیلرها،برای استفاده از هریک از این وسایل سرمایشی و گرمایشی باید به متراژ محیط توجه شودکه وسیله مناسب سرمایش یا گرمایش برای محیط انتخاب شود.
باتاسیسات 505 ری همیشه در سرما و گرما کنار شما هستیم .

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه

نظرات کاربران